Tissot

TISSOT SAATLERi TARiHÇESi
1853 İlk cep saatinin üretimi
1917 İlk Banana saatin üretimi
1930 İlk antimanyetik saatin üretimi
1978 Lotus yarış takımı için, ilk F1 saatiüretimi
1985 İlk kayadan saat üretimi, Alp granitleri kulanıldı
1986 İlk anadigi saatin üretimi
1988 İlk ahşap saatin üretimi
2003 150. yıl için özel tasarımların üretimi
1853'ten bu yana saat üretim liderlerinden biri olan Tissot Saatçilik, yüksekkalitesi ve göz alıcı dizaynları ile tarihi boyunca diğer saatçilere örnek ve ilham kaynağı olmuştur. Tissot saatleri İsviçre nin saygın markaları arasında yerini almıştır. Tissot marka saatler; en iyi kalite mekanizmanın kullanıldığı, İsviçre yapımı kalite onaylı ürünlerdir. Seçkin insanlar tarafından tercih edilen şık tasarımlarıyla alıcı bulmaktadır.


155. yılını geride bırakan Tissot, değişmeyen genç çizgisi, saat dünyasına yön veren farklı tasarımları ve birçok ilki gerçekleştirmesi ile olduğu kadar kaliteli saati, uygun fiyatalarla sunması ile saat dünyasının önde gelen markalarından biri olmuştur.

Tissot Erkek Kol Saatleri nesilden nesile geçen yeniyi üretme tutkusu ile 155 yıllık tarihinde her zaman benzersiz modeller ortaya çıkardı. İlk antimenyetik saat, ilk plastik saat, ilk tahta saat, ilk inci saat, ilk taş saat gibi birçok modern tasarıma imza atan Tissot Saatçilik, son olarak ilk dokunmatik ekranlı saat olan Tissot T-Touch'ı farklılıklardan hoşlanan saat severlerin beğenisine sundu.

Gazelli Saat 2010®