Hakkımızda

Saat; Zamanı gösteren bir araç değildir,saat kişinin yaşam tarzının hatta felsefesinin aynasıdır.Mustafa KÜRÜK

GAZELLİ’DE ZAMANI YÖNETİN

Dünyanın önde gelen İsviçre saat markalarını bünyesinde bulunduran Gazelli Saat&Mücevher prestijli saat markalarını saat severlere sunmanın gururunu yaşıyor. Yenilik ve geleneği ustaca harmanlayan ustaların ellerinden çıkan bu saatler Gazelli Saat&Mücevher’de meraklılarına sunulmaktadır.  Sadece anı göstermekten öte bu dahiyane makinalar  saat tutkunlarını bekliyor…..

Bazıları için yaşamın her alanında sadece en iyisi işe yarar. Vertu telefon koleksiyonunda her telefon tek bir kişinin el yapımıdır, her telefon o kişinin imzasını taşır. Tasarım ve mühendislik harikası VERTU Gazelli Saat&Mücevher de en iyiye sahip olmak isteyenleri bekliyor… 

ZAMANIN DEĞERİNİ BİLENLER GAZELLİ’DE BULUŞUYOR

Dünyanın önde gelen İsviçre saat markalarını bünyesinde bulunduran Gazelli Saat &Mücevher ULYSSE NARDIN,BOVET, CORUM, FRANCK MULLER, CVSTOS, GRAHAM, RAYMOND WEIL, PARMIGIANI,VERTU,S.T.DUPONT,BUBEN&ZORWEG, gibi dünya markalarını Antalyalılara sunmanın haklı gururunu yaşıyor. Gazelli Saat &Mücevher kaliteli hizmet anlayışıyla saat severlerin tercihi olmaya devam ediyor.” Saat bir tutkudur” diyorsanız bu dahiyane makinalarla buluşmaya davetlisiniz…. 

*DÜNYANIN EN ÜNLÜ SAAT MARKALARINI ÇATISI ALTINDA BULUNDURAN ANTALYANIN TEK BUTİK SAAT MAĞAZASI

*DÜNYANIN EN PRESTİJLİ MARKALARINDA BİRİSİ OLAN ULYSSE NARDIN GAZELLİ SAAT MAĞAZASINDA SATIŞA SUNULMAKTADIR.

 *Dünyanın bir numaralı saat kurma makinesi ve mücevher kutusu üreticisi olan Buben&Zörweg,  saat kolleksiyonerleri ve mücevher tutkunları tarafından en çok beğenilen, üstün el işçiliği ile kaliteli malzemelerin detaya verilen mükemmeliyetçi yaklaşımıyla rakibi olmayan bir markadır.

*Time Mover saat kurma makineleri, otomatik saatlerin kullanılmadıkları zamanda güç rezervlerinin bitmemesi için sürekli dönerek saklanabilmeleri için geliştirilmiştir.

*Time Mover Evolution 8, sekiz saatin aynı anda dönebilmesini sağlayan özel bir tasarımdır. Bu tasarım ayrıca, gereğinden fazla rezervin saate verebileceği zarar düşünülerek dönüş adedini 650, 800, 900 olarak düzenleyebilen ve “uyku modu” bulunan ayrıcalıklı bir buluştur.                                                                                                    

 gazelli1_crop.jpg

                                                     

 

 

 

 

 

 

 

Gazelli Saat 2010®